Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Razem opinii: 7
Joanna Obidowicz z Kraków napisał/a 11 lipca 2020:
Serdeczne podziękowania za profesjonalną, życzliwą, a wręcz serdeczną pomoc przy organizacji pogrzebu mojego ojca. Cała moja rodzina jest Państwu bardzo wdzięczna. Joanna Obidowicz
Bożena Gołębiowska napisał/a 3 maja 2020:
W imieniu całej rodziny składam serdeczne podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego SACRUM za profesjonalnie przeprowadzoną pod każdym względem ceremonię pogrzebową, ktora odbyła się 23.04.2020r. Wszystko przygotowane zgodnie z oczekiwaniami, wysoka kultura pracowników, pełen profesjonalizm. Państwa zrozumienie, takt i serdeczność były dla nas dużym wsparciem w trudnych chwilach. Zakład pogrzebowy SACRUM zasługuje na szczególne wyróżnienie i jest bez wątpienia godny polecenia!
Dorota i Adrian napisał/a 20 stycznia 2020:
Polecamy firmę Sacrum, pracownicy z biura i żałobnicy bardzo mili i pomocni. Karawany były czyste i eleganckie a do tego dają sprzęt którego nie ma konkurencja w tej samej cenie.
Barbara z Kostrzyn napisał/a 27 grudnia 2019:
Dziękuję firmie Sacrum, za profesjonalne przygotowanie pogrzebu naszego Tatusia. Wszystko odbyło się jak należy, polecam
Tomasz K. napisał/a 20 września 2019:
Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami, jestem zadowolony, z czystym sumieniem polecam
E. Z. z Dębna napisał/a 12 sierpnia 2019:
Dziękuję za profesjonalną organizację pogrzebu mojej Mamy.
Rodzina W z Myśliborza napisał/a 8 czerwca 2019:
Sacrum to naprawdę firma z zasadami. Jestem tak wdzięczny, że w każdym momencie pogrzebu i podczas przygotowań do niego - czuliśmy, że szanują Państwo naszą żałobę. Dziękuję za obecności i za profesjonalizm.