Opinie zakładu pogrzebowego SACRUM

Staramy się utrzymywać jakość naszych usług pogrzebowych na jak najwyższym poziomie. Zależy nam na tym, aby klienci byli zadowoleni z naszych działań. O tym, że prowadzimy ceremonie w sposób profesjonalny, świadczą poniższe opinie.

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Razem opinii: 12
Janina P. z Myślibórz napisał/a 23 listopada 2021:
Bardzo polecam zakład pogrzebowy Sacrum, który wykazał się ogromnym doświadczeniem i troską o swoich klientów. Ceremonia pogrzebowa wyglądała bardzo elegancko, a muzyka była wzruszająca. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego zakładu.
Bogdan Miłoszewski z Kostrzyn napisał/a 2 września 2021:
Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu mojej babci. Wszystko zostało zorganizowane bardzo sprawnie, a personel wykazał się dużym taktem i profesjonalizmem.
Daria Pawłowska z Kostrzyn napisał/a 6 lipca 2021:
Dziękuję całemu personelowi za wzorową obsługę pogrzebu. Bardzo wzruszająca ceremonia, piękne kwiaty i jeszcze piękniejsza muzyka. Wszystko to sprawiło, że pogrzeb był prawdziwe godną ostatnią podróżą mojego męża.
Jolanta Barcik- Köbel z Myślibórz napisał/a 20 marca 2021:
Z całego serca składam podziękowania firmie SACRUM za profesjonalną, pełnej godności ceremonii pogrzebowej w dniu 09.03.2021r. w Myśliborzu. Jestem ogromnie wdzięczna, że w tak ciężkiej chwili firma zajęła się wszystkim, mają pełne wyrozumienie dla rodziny pogrążonej w smutku. Z klientem obchodzą się bardzo taktownie z wyczuciem, poświęcają wiele czasu na omówienie całokształtu. Od pierwszej chwili wszyscy członkowie tej firmy przyczynili się do wyjątkowego ostatniego pożegnania mojego ojca. Jest to firma uczciwa, godna zaufania z dużą kulturą osobistą; polecam. Z wyrazami szacunku Jolanta Barcik-Köbel z rodziną
Danuta z Kostrzyna napisał/a 15 lutego 2021:
Firma bardzo poważnie potraktowała stan mojej mamy ( chora na wózku ) i zadbała aby wszystkie formalności dotyczące pogrzebu taty przebiegły maksymalnie sprawnie i w delikatny sposób. Byli do tego tańsi niż konkurencja o ponad 1000 zł za te same ustalenia- polecam z całego serca
Joanna Obidowicz z Kraków napisał/a 11 lipca 2020:
Serdeczne podziękowania za profesjonalną, życzliwą, a wręcz serdeczną pomoc przy organizacji pogrzebu mojego ojca. Cała moja rodzina jest Państwu bardzo wdzięczna. Joanna Obidowicz
Bożena Gołębiowska napisał/a 3 maja 2020:
W imieniu całej rodziny składam serdeczne podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego SACRUM za profesjonalnie przeprowadzoną pod każdym względem ceremonię pogrzebową, ktora odbyła się 23.04.2020r. Wszystko przygotowane zgodnie z oczekiwaniami, wysoka kultura pracowników, pełen profesjonalizm. Państwa zrozumienie, takt i serdeczność były dla nas dużym wsparciem w trudnych chwilach. Zakład pogrzebowy SACRUM zasługuje na szczególne wyróżnienie i jest bez wątpienia godny polecenia!
Dorota i Adrian napisał/a 20 stycznia 2020:
Polecamy firmę Sacrum, pracownicy z biura i żałobnicy bardzo mili i pomocni. Karawany były czyste i eleganckie a do tego dają sprzęt którego nie ma konkurencja w tej samej cenie.
Barbara z Kostrzyn napisał/a 27 grudnia 2019:
Dziękuję firmie Sacrum, za profesjonalne przygotowanie pogrzebu naszego Tatusia. Wszystko odbyło się jak należy, polecam
Tomasz K. napisał/a 20 września 2019:
Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami, jestem zadowolony, z czystym sumieniem polecam
E. Z. z Dębna napisał/a 12 sierpnia 2019:
Dziękuję za profesjonalną organizację pogrzebu mojej Mamy.
Rodzina W z Myśliborza napisał/a 8 czerwca 2019:
Sacrum to naprawdę firma z zasadami. Jestem tak wdzięczny, że w każdym momencie pogrzebu i podczas przygotowań do niego - czuliśmy, że szanują Państwo naszą żałobę. Dziękuję za obecności i za profesjonalizm.